Trambolin İmalatı ve Trambolin Fiyatı !

Trambolin İmalatı ve Trambolin Fiyatı !

Memo Parc ve Soft Play Turkey ailesi soft play ve top havuzu imalatının yanında iç ve dış mekan trambolin imalatında da kalite, güven ve güler yüzlü iş anlayışışı ile ön plana çıkmaktadır.

Fileli trambolin günümüzde her ne kadar yurtdışı popilerliği kadar ön plana çıkmasada trambolin ve trambolin parkları her geçen gün zihinsel, fiziksel ve güvenle sağladığı eğlence ile birçok alanda tercih edilmektedir.

Her bir ürünün çok uygun fiyatlara uzak doğu pazarından getirebildiği bir zamanda, hiçbir imalatımızda  bu tarzda hammadde ve aktiviteler kullanılmadığını belirtmek isteriz.

Antalyanın kepez ilçesinde bulunan imalathanemiz aylık 1000m2 trambolin imalatı kapasitesi  ile günden güne artan yurtdışı tedariği ile hedeflerini ve kapasitesini her gün geliştirmektedir.

Bir çok yerli firmalardan farklı olarak kullanılan ürünlerimizi imalathanemizde bulunan showrumumuzda incelemeniz önemle belirtilir.

Trambolin ve trambolin parklarımızda isteğinize göre voleybol, basketbol, dodgeball, atletizm alanı, serbest alan, sünger çukuru ve bir çok aktivitelerimizi siz değerli müşterilerimizle buluşturmaktayız.

Trambolin imalatında istediğiniz alanın ölçülerini bize iletmeniz yeterli!

Trambolin fiyatı olarak kullanılan 1.kalite ürünler ile firmamız ön sıralarda yerini almaktadır.

Trambolin imalatımızda kullandığımız hammaddelerin kalitesini yerinde görmenizi şiddetle tavsiye ederiz. Özel olarak imal edilen trambolin bezimizin 5 santimetresinin 200kg taşıma sertifikası olduğunu bildirmek isteyip çocuk ve birey güvenliği için tüm önlemlerimizin ön plana çıkarıldığını Memo Parc ve Soft Play Turkey şirketi olarak belirtmek isteriz. İster Çocuk trambolini ister olimpik trambolin ya da eğimli trambolinlerimizi dilediğiniz ölçüye göre belirtebilirsiniz.

No Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published.